Cykl edukacyjny „Finansowe Vademecum”

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 17. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W kolejnym odcinku cyklu opisujemy, w jaki sposób rozpocząć aktywność na giełdzie z PKO BP, otwierając rachunek inwestycyjny. Można to zrobić w jednym z 33 Punktów Obsługi Klienta Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego oraz w ponad 1100 Punktach Usług Maklerskich (PUM) na terenie całego kraju, zlokalizowanych w oddziałach Banku.
W artykule wyjaśniamy podstawowe pojęcia związane z inwestycjami na giełdzie oraz informujemy o bezpłatnym dostępie do rachunku, który zapewnia inwestorom nowoczesny internetowy system transakcyjny Supermakler, także w wersji tabletowej i mobilnej. Klienci PKO Banku Polskiego mogą korzystać z usług maklerskich za pośrednictwem serwisów iPKO lub Inteligo.
Dokładniejsze informacje przedstawiamy już w piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w materiale pt. „Poważna gra”.
Polecamy!


Dom Maklerski PKO Banku Polskiego
Jest jednym z pierwszych na polskim rynku domów maklerskich – działa już ponad 25 lat. Prowadzi blisko 340 tys. rachunków papierów wartościowych (inwestycyjnych i rejestrowych) – zajmując czwarte miejsce wśród 39 uczestników rynku.
Za swoje działania DM PKO Banku Polskiego otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in. miesięcznika „Forbes” za jakość obsługi bezpośredniej, profesjonalizm pracowników, funkcjonalność platformy internetowej, dostęp do informacji i notowań, jakość analiz i rekomendacji oraz ofertę edukacyjną. Dom Maklerski jest również wielokrotnym laureatem statuetki „Byki i niedźwiedzie” oraz nagród Giełdy Papierów Wartościowych. Od lat zajmuje czołową pozycję w rankingu domów maklerskich Book of Lists. W jego edycji 2016/2017 był pierwszy.

Więcej na portalu edukacji ekonomicznej www.bankomania.pkobp.pl
 

 

 
Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"