Po raz szósty otwieramy przestrzeń dla biznesu – Kongres Business Without Limits

VI edycja Kongresu Business Without Limits (Kongres BWL), wydarzenie, które ma na celu stworzenie przestrzeni do rozmów na tematy gospodarcze, odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. Podczas kongresu odbędzie się Gala z okazji 3 rocznicy obiektu G2A Arena.

Już za cztery tygodnie w najnowocześniejszym centrum kongresowym w południowo-wschodniej Polsce po raz szósty dojdzie do integracji przedstawicieli biznesu, nauki, polityki i samorządu. Opiniotwórcze i międzynarodowe grono prelegentów w dniach 13 i 14 czerwca będzie debatować o istotnych i aktualnych tematach gospodarczych, które wpływają na rozwój naszego kraju oraz regionu – mówi Kamil Szymański, Prezes Zarządu CWK Operator, operatora G2A Arena.
Aktualnie trwają ostatnie prace nad agendą wydarzenia. Uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać debat na tematy takie jak: Promocja sektorów polskiej gospodarki, Inwestycje w Polsce, Ekspansja zagraniczna polskich firm, Polska innowacja jako produkt eksportowy,  Przyszłość branży rolno-spożywczej w Polsce, Rola firm rodzinnych w polskiej gospodarce, Doba industry 4.0, Nowoczesne technologie w służbie energetyki, Przemysł spotkań wart poznania i docenienia. W intencji organizatorów Kongresu Business Without Limits było skonstruowanie takiego programu, który dawałby przestrzeń do rozmów mających realne przełożenie na biznes.

Doświadczenia poprzednich edycji Kongresu BWL nauczyło nas, że rozmowy na ważne tematy gospodarcze powinny mieć wymiar wieloaspektowy. Nie możemy ograniczać się tylko do jednego zagadnienia. Dyskusje powinny wskazywać na zjawiska, które będą kreować rzeczywistość gospodarczo-społeczną. Wraz z Województwem Podkarpackim – Partnerem Strategicznym wydarzenia chcemy, by G2A Arena była miejscem, w którym rodzą się nowe pomysły i idee oraz rozwija się biznes – dodaje Kamil Szymański.
Kongres dla Biznesu, czyli Business Without Limits wzbogacony będzie o wiele wydarzeń towarzyszących. Spośród nich można wymienić m.in. Jubileuszową Galę podsumowującą trzy lata funkcjonowania G2A Arena, Posiedzenie Rady Ambasadorów, a także Strefę Innowacji, w ramach której zaprezentują się start-upy ze swoimi pomysłami na biznes.

Oprócz części stricte merytorycznej ważnym punktem Kongresu BWL będzie Jubileuszowa Gala upamiętniająca otwarcie tego najnowocześniejszego na Podkarpaciu Centrum Wystawienniczo-Kongresowego. Uroczystość uświetni występ Mateusza Ziółko. Ponadto wydarzeniami towarzyszącymi będzie spektakl pt. Miłość w dużych miastach, czyli korpo i tradycja w wykonaniu Krakowskiego Teatru Komedia.

Każdy, kto chce uczestniczyć w sesjach, debatach i spotkaniach, które będą miały miejsce podczas IV edycji Kongresu „Business Without Limits” w dniach 20-21 czerwca br., powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej. Podstawowy udział w kongresie jest bezpłatny, co więcej dla uczestników organizatorzy przewidują  certyfikaty z wiedzy o gospodarce.
 
Ważne informacje
Termin: 13-14 czerwca
Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953
Rejestracja na: https://evenea.pl/event/bwl6-2/
Więcej informacji o Kongresie „Business Without Limits” na: businesswithoutlimits.pl
 
***
Kongres Business Without Limits (Kongres BWL) w G2A Arena to dwudniowy cykl debat, spotkań, networkingu i wydarzeń towarzyszących, który za każdym razem gromadzi ponad tysiąc uczestników z całego kraju, a także gości z zagranicy. W debatach udział bierze kilkudziesięciu prelegentów i są to przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki, samorządu oraz mediów.
Wydarzenie finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu własnego RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3 Promowanie przedsiębiorczości - poprzez zamieszczenie wskazanego zestawienia unijnych znaków promocyjnych związanych z realizacją ww. projektu, we wszystkich materiałach promocyjnych i  kongresowych.
 
Osoby do kontaktu:
Karolina Szpunar
Specjalista ds. Marketingu i PR
Tel. +48 792 799 121, e-mail: karolina.szpunar@cwkoperator.pl
Edyta Rzewuska
Rzecznik Prasowy
Tel. +48 660 573 337 e-mail: edyta.rzewuska@cwkoperator.pl 

Informacja prasowa - Jasionka, 20.05.2019 r.