Cykl edukacyjny „Finanse na co dzień”

fotolia
Foto: 
fotolia
W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 19. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W tym odcinku piszemy, na czym polegaPakiet Emerytalny PKO TFI (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego + Indywidualne Konto Emerytalne), dzięki któremu można odkładać pieniądze na emeryturę i jakie korzyści wiążą się z oszczędzaniem w jego ramach. Opisujemy, jak działa kompleksowy, długoterminowy program emerytalny, przygotowany specjalnie z myślą o zabezpieczeniu naszej przyszłości.   

Więcej informacji już w piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w materiale pt. „Zafunduj sobie przyszłość”
Polecamy!
 

Jak przystąpić do PKO IKE?
Wypełnij elektroniczny formularz umowy o prowadzenie PKO IKE na stronie przystąp on-line do IKE. Do wypełnienia formularza prosimy przygotować dowód osobisty lub paszport, numer PESEL i nr rachunku bankowego oraz dane osób uprawnionych do dziedziczenia środków (pesel, adres zamieszkania).
Wypełniony formularz elektroniczny zostanie przesłany do agenta transferowego.
Przesłany formularz umowy zostanie zweryfikowany pod względem poprawności danych, następnie wydrukowany w dwóch egzemplarzach i przesłany na wskazany adres.
Następnie umowa zostanie podpisana przez Przedstawiciela Funduszu i jeden egzemplarz zostanie odesłany do Ciebie.
Po otwarciu Rachunku PKO IKE prześlemy na wskazany w umowie adres korespondencję z numerem rachunku, numerem Oszczędzającego i numerem PIN potrzebnymi do zalogowania w systemie.
 
 
 
Partnerem wydania cyklu „Finanse na co dzień” jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.ploraz „Gazeta Polska"