Cykl edukacyjny „Finanse na co dzień”

fot. Fotolia
Foto: 
fot. Fotolia
W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 13. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W kolejnym odcinku naszego cyklu opisujemy, w jaki sposób rozpocząć aktywność na giełdzie, zakładając rachunek inwestycyjny. Można to zrobić w jednym z 33 Punktów Obsługi Klienta Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego oraz w ponad 1100 Punktach Usług Maklerskich (PUM) na terenie całego kraju, zlokalizowanych w oddziałach Banku. Informujemy o bezpłatnym dostępie do rachunku, który zapewnia inwestorom nowoczesny internetowy system transakcyjny Supermakler, także w wersji tabletowej i mobilnej. Klienci PKO Banku Polskiego mogą korzystać z usług maklerskich za pośrednictwem serwisów iPKO lub Inteligo.

O tym, jak zacząć inwestować na giełdzie z PKO Bankiem Polskim, informujemy już w najbliższym, piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w artykule pt. „Zainwestuj w akcje ”.

Polecamy!

Supermakler
Bezpłatny dostęp do rachunku inwestycyjnego zapewnia nowoczesny internetowy system transakcyjny Supermakler, także w wersji tabletowej i mobilnej. Ponadto klienci PKO Banku Polskiego mogą korzystać z usług maklerskich za pośrednictwem serwisów iPKO lub Inteligo. Rachunek inwestycyjny można też założyć wspólnie ze współmałżonkiem, pod warunkiem, że mamy wspólnotę majątkową. Do jego otwarcia wymagana jest wizyta w placówce obojga współwłaścicieli. Można także ustanowić pełnomocników – wymaga to pisemnej zgody oraz ustalenia rodzaju i zakresu pełnomocnictwa.
Partnerem wydania cyklu „Finanse na co dzień” jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska”.