Cykl edukacyjny „Finansowe vademecum”

Fotolia
Fotolia

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” prezentujemy 4. odcinek cyklu „Finansowe vademecum”, dotyczący oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W najbliższym numerze naszego dziennika przedstawiamy szerokie możliwości specjalnej oferty PKO Banku Polskiego dedykowanej dzieciom poniżej 13. roku życia, czyli PKO Junior.  
Wyjaśniamy, jak za pośrednictwem serwisu junior.pkobp.pl Bank w kolorowy i przejrzysty sposób wprowadza dziecko w świat finansów, krok po kroku pokazując mechanizmy jego działania.

Informujemy, że Bank umożliwia korzystanie z oferty Junior również poprzez aplikację mobilną, za której pośrednictwem dzieci mogą podejmować wyzwania i zdobywać odznaki, doładowywać telefon komórkowy, oszczędzać na określone cele i robić przelewy. Tłumaczymy, na czym polega działanie wirtualnych skarbonek.

O tych i innych udogodnieniach zawartych w ofercie PKO Junior piszemy w piątkowym wydaniu  „Gazety Polskiej Codziennie w artykule pt. „Prezenty na I komunię – okazja do edukacji finansowej”.

Polecamy!

Aplikacja mobilna Brawo Bank AR
PKO Bank Polski jest liderem nowoczesnej edukacji finansowej najmłodszych, opartej na rozwiązaniach najnowszej generacji, skutecznej metodologii i innowacyjnych produktach. Aby przybliżyć dzieciom świat finansów już od najmłodszych lat, m.in. wydaje kwartalnik „Brawo Bank”, obecny na rynku w trzech wersjach: papierowej, elektronicznej oraz mobilnej. Bogato ilustrowana publikacja, oprócz przygód bohaterów – rodzeństwa Kasi i Kuby, gier oraz zabaw, zawiera wiele materiałów edukacyjnych, interaktywnych czy aktywizujących konkursów.

Od ubiegłego roku dzięki możliwościom, jakie daje technologia AR, czytelnicy „Brawo Banku” uzyskują dostęp do dodatkowych treści, m.in. artykułów oraz gier i łamigłówek w trójwymiarowej odsłonie. Wystarczy na mobilnym urządzeniu zainstalować bezpłatną aplikację Brawo BankAR i podczas przeglądania drukowanej wersji magazynu przyłożyć ją do odpowiedniej strony, by zajrzeć przez okno do wirtualnego świata. I tak np. na ekranie smartfona lub tabletu przyłożonego do rysunku Kasi możemy zobaczyć bohaterkę w ruchu – jadącą na hulajnodze i usłyszeć jej głos, gdy zadaje kolejną zagadkę.

 


 

Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"
Autor: