Reichstag 2012

Reichstag 2012 (foto. wikipedia)
W nocy z 27 na 28 lutego 1933 r. został podpalony Reichstag, co posłużyło za pretekst do odłożenia wyborów – które miały się odbyć 3 marca i mogły osłabić pozycję NSDAP – oraz do wprowadzenia ustroju nazistowskiego. Jak zauważył Karol Marks, cytując Hegla, historia wprawdzie powtarza się, ale wydarza się „za pierwszym razem jako tragedia, za drugim jako farsa”. Jego uczniowie zapomnieli widocznie wyciągnąć wniosków z nauk swojego klasyka.

Wprawdzie do dziś nie wiemy, jak przebiegała prowokacja z 27 lutego 1933 r., ale warto przypomnieć kilka faktów, by pokazać, jak działała wówczas policja. Totalniackie bezpieki wprawdzie zmieniają się, ale ich metody działania pozostają.

Dostęp do artykułów: ZALOGUJ SIĘ lub Wykup prenumeratę

DRUKUJ
Opinie użytkowników

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Ja nie mogę... czemu nikt tu nie nazywa rzeczy po imieniu??
Reichstag w hitlerowskich niemczech było STANDARDOWĄ AKCJĄ FALSE FLAG.
Wyróżnia się dwa rodzaje tego typu akcji lub nawet trzy.

1. Przeprowadzenie osobiste i zwalenie winy na kogo nam zależy (np. 11 września, Operation Gladio, 7/7, Reichstag)

2. Sponsorowany terroryzm czyli pomagamy chętnym w organizacji i przeprowadzeniu (np. WTC 1993, Oklahoma bombing)

3. Mimo wielu znaków i ostrzeżeń i wiedzy dopuszczamy by dane zdarzenie się zdarzyło (np. Pearl Harbour)

Tutaj mamy do czynienia z tym drugim. Znależli 'czuba', pomogli mu w planowaniu, podsuwali pomysły, organizowali z nim materiały wybuchowe i broń... robili WSZYSTKO by to się zdarzyło. Nawet 2 agentów ABW miało prowadzić samochód z ładunkami wybuchowymi!!!!! Cała ta sytuacja daje idealne warunki do COVER UP.
Potem słyszymy na TVN: "Brunon K. szef terrorystów złapany, dwóch terrorystów samobójców nie żyje, 300 ofiar śmiertelnych w sejmie". Zatem żałoba narodowa, ludziom wciska się ściemę w którą wierzą. Z otwartymi rękami przyjmują zmiany w prawie ograniczające ich wolność czy coś podobnego.
No ale widać nastąpiła z niewiadomych przyczyn zmiana planów i trzeba było wszystko odwołać. Zatem zrobili to spektakularnie i bez większego przemyślenia...

p.s
http://tergiwersacja.wordpress.com/przed-911/pierwszy-atak-na-wtc
Jak dla mnie sytuacja niemal identyczna jak z Brunonem. Przeczytajcie i sami podejmijcie decyzję.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku cisteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.