​Cykl edukacyjny „Finanse na co dzień”

Fotolia
W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie”  6. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W kolejnym odcinku naszego cyklu przedstawiamy ofertę PKO Banku Polskiego, w którego placówkach można kupić jednostki uczestnictwa nowego, parasolowego funduszu otwartego PKO Portfele Inwestycyjne, z wydzielonymi subfunduszami: PKO Bursztynowy, PKO Szafirowy, PKO Rubinowy, PKO Szmaragdowy i PKO Diamentowy. Każdy, niezależnie od tego, jak wysokiego zysku oczekuje, znajdzie w tej ofercie coś dla siebie.

Oferta powstała z myślą o zapewnieniu klientom gotowych rozwiązań inwestycyjnych, dzięki którym nie będą musieli samodzielnie budować portfeli, selekcjonować funduszy oraz różnych segmentów rynków finansowych. Mogą oni wybierać rozwiązania zgodne z ich preferencjami, odnoszącymi się do poziomu zysku, ryzyka i czasu inwestycji.
 
Szczegóły oferty przedstawiamy w piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” materiał pt. „Czas na zysk”
Polecamy!
 
Nowe produkty inwestycyjne PKO Banku Polskiego

- Nowa oferta PKO TFI wpisuje się w nowatorską strategię dystrybucji produktów inwestycyjnych PKO Banku Polskiego. Odchodzimy od skomplikowanych rozwiązań i szerokich półek produktowych w stronę takich, które skutecznie zaspokoją potrzeby klientów. Stawiamy na prostotę i intuicyjność, więc stworzyliśmy ofertę produktów nowej generacji, lepiej odpowiadającą na wyzwania rynkowe i oczekiwania klientów – mówi Rafał Madej, dyrektor Departamentu Produktów Inwestycyjnych PKO Banku Polskiego.
  
Partnerem wydania cyklu „Finanse na co dzień” jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska”.