Cykl edukacyjny „Finansowe vademecum”

Fotolia
Foto: 
Fotolia
W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” prezentujemy 25. odcinek cyklu „Finansowe vademecum”, dotyczący oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W najbliższym numerze „Gazety Polskiej Codziennie” przedstawiamy propozycję PKO BP przygotowaną specjalnie z myślą o studiującej młodzieży. Osobom w wieku 18–26 lat Bank oferuje PKO Konto dla Młodych, prowadzone na atrakcyjnych warunkach. Aby zapewnić młodym klientom dostęp do dodatkowych środków na wypadek nieoczekiwanych wydatków, Bank proponuje im również kredyt w karcie PKO Student. Studenci z niską zdolnością kredytową znajdą w ofercie preferencyjny kredyt studencki, z którego mogą skorzystać na czas studiów.

Więcej o ofercie już w piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w artykule pt. „Konto dla studenta – Karta Kredytowa Student, Kredyt studencki”.

PKO Konto dla Młodych to:
– 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków
– 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
– 0 zł za pakiet 5 SMS-ów w ramach usługi Powiadomienia SMS
– 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację mobilną IKO
– Dostęp do aplikacji mobilnej IKO
– Debet na koncie do 500 zł przez 30 dni
– Dostęp do nowoczesnego serwisu bankowości internetowej iPKO
– Konto dostępne dla osób w wieku 18–26 lat
 
Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"