Cykl edukacyjny „Finansowe vademecum”

Fotolia
Foto: 
Fotolia
W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” prezentujemy 24. odcinek cyklu „Finansowe vademecum”, dotyczący oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W najbliższym numerze „Gazety Polskiej Codziennie” kontynuujemy na nasz mini-serial o bankowości dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tym razem zajmiemy się finansowym wparciem dla MSP: kredytami i pożyczkami. Na naszych łamach informujemy, czym charakteryzują się poszczególne produkty PKO BP dedykowane firmom dopiero zaczynającym swoją działalność i jak można pozyskać środki na start firmy.

Więcej o ofercie już w piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w artykule pt. „Kapitał na rozruch”.

Ubezpieczenie spłaty Pożyczki MSP
Przedsiębiorcy, którzy odnoszą sukcesy, są roztropni i świadomi losowych zdarzeń, które mogą zaburzyć nawet najlepszy plan rozwoju. Dla tych, którzy nie chcą się martwić finansowymi konsekwencjami czasowego przestoju w działalności, PKO Bank Polski przygotował Ubezpieczenie spłaty Pożyczki MSP.
Ubezpieczenie w liczbach:
0,075 proc. – wysokość miesięcznej składki.
7 dni – minimalny pobyt w szpitalu uprawniający do świadczenia.
3 dni – minimalny okres przestoju w działalności uprawniający do świadczenia.
10 000 – maksymalna wysokość każdego świadczenia w zł.
12 – maksymalna liczba świadczeń miesięcznych z tytułu tego samego zdarzenia losowego.
240 000 – maksymalna wysokość świadczeń miesięcznych w zł w całym okresie ochrony.


 
Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"