Cykl edukacyjny „Finansowe vademecum”

Fotolia
Foto: 
Fotolia
W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” prezentujemy 22. odcinek cyklu „Finansowe vademecum”, dotyczący oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W najbliższym numerze „Gazety Polskiej Codziennie” przedstawiamy Program Partnerski PKO BP. Biorąc udział w VII edycji Programu można zarobić na skutecznym poleceniu konta PKO Banku Polskiego, a także wygrać nagrody pieniężne za największą liczbę skutecznych poleceń. O tym jak to zrobić, piszemy już piątkowym wydaniu naszego dziennika” w artykule pt. „Polecajmy i zarabiajmy ”.

Program partnerski
To narzędzie marketingu internetowego. Używa skryptu (rodzaj programu komputerowego) połączonego z bazą zamówień banku. I to właśnie bank jako organizator oferuje – poprzez zamieszczony na stronie „partnera” skrypt – produkty lub usługi. Partnerami programu są więc osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną WWW. Partner za umieszczenie na swojej stronie odnośników do banku otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie.

Więcej informacji na stronie: www.pkobp.pl/program-partnerski

 
Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"