Cykl edukacyjny „Finansowe Vademecum”

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 13. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W najbliższym numerze dziennika omawiamy zalety aplikacji mobilnej IKO. Informujemy o sposobach płatności za jej pomocą, dostępnych dla klientów PKO Banku Polskiego, wyjaśniamy jej szerokie zastosowanie. Poza realizowaniem płatności możemy bowiem zlecać za jej pośrednictwem przelewy czy wypłacać gotówkę z bankomatów.
Więcej informacji w jutrzejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w materiale pt. „Bez stresu i portfela?”. Polecamy!

Aplikacja IKO – funkcjonalnie
Szybki i wygodny dostęp do informacji o kontach, kartach, lokatach i kredytach – to funkcje dostępne w aplikacji IKO bezpośrednio po zalogowaniu. Na stronie startowej są dostępne dwie najpopularniejsze funkcje: przelew na numer konta oraz podgląd historii. Jednak użytkownik może sam modyfikować zawartość początkowego ekranu IKO.

Więcej na portalu edukacji ekonomicznej www.bankomania.pkobp.pl
 
 
Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski.
Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska".
Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"