Cykl edukacyjny „Finansowe vademecum”

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” prezentujemy 2. odcinek cyklu „Finansowe vademecum”, dotyczący oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim

W najbliższym numerze naszego dziennika przedstawiamy ofertę PKO Banku Polskiego dla osób stających przed wyborem odpowiedniego dla siebie konta bankowego. Przypominamy, że dopasowane konto bankowe to podstawowe narzędzie do zarządzania domowym budżetem i realizacji codziennych płatności. W PKO Banku Polskim można je tak skonfigurować, aby było wygodne i spełniało nasze wymagania. Tutaj niemal każdy, bez względu na wiek, sytuację życiową i oczekiwania, znajdzie odpowiednie konto dla siebie.
Więcej informacji w najbliższym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w artykule pt. „Różne konta – różne możliwości – program Mam PKO”

Polecamy!


Wikipedia o wszystkim - Bankowiki o finansach

Interaktywny leksykon na portalu www.bankomania.pkobp.pl. To przygotowane na wzór Wikipedii kompendium ponad 1 tys. haseł ekonomicznych pozwala lepiej zrozumieć zjawiska i terminy finansowe. Na stronie prezentowane są tagi wybranych haseł zarówno dla dorosłych (wideo o RRSP) jak i specjalnie dla dzieci – w zakładce Finansowe abecadło, gdzie część opisów terminów ilustrują ciekawe materiały wideo z udziałem dzieci (bankomat, sejf).
 
Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"